_DSC7985

Mówi o sobie: ``że żaden ze mnie szef, raczej członek teamu, który wspólnie z osobami powyżej współdecyduje o tym jak ma wygladać finał. Pamiętajcie jedna osoba może wiele, ale team mający wspólny cel może jeszcze więcej. Czasami z perspektywy jednej osoby kompromis wydaje się niemożliwy, ale kiedy nad swój cel wstawi się cel wyższy to można wszystko!``

Izabela Popek

Szef Sztabu
_DSC7907

ogarniająca wszechświat, na zapytanie: ``Czy ma ktoś takie coś, do takiego czegoś z takim czymś`` - Ania odpowiada: ``nie mam, ale zaraz się załatwi``. Argumentami jest w stanie przekonać deszcz, żeby nie padał, a umiejętnościami ``złotej rączki`` wybiega daleko w przyszłość nauki, a tak naprawdę nauka nie ma z Anią żadnych szans!

Anna Landowska

Załatwiacz
_DSC8082

mistrzowskie ręcę zliczania finałowej kasy, ale także umiejętna organizacja zadań i pracy swojej i innych. Pomyśli o tym wszystkim o czym reszta z nas nie pomyśli.

Joanna Gracz

Rozliczenie
_DSC7937-3

pomysłodawczyni wielu projektów, mega talent w zdobywaniu ciekawych fantów, nasza gaśnica pożarowa na wszystkie problemy, łamigłówki nie są dla Kasi żadnym wyzwaniem, dla niej nie ma trudności której nie da się rozwiązać.

Katarzyna Landowska

POMYSŁODAWCZYNI
_DSC7884-2

mistrzyni systematyczności, zorganizowana perfekcyjnie, władczyni tajnych list, matka Teresa wolontariuszy!

Gabriela Dudała

Opiekun Wolontariuszy
_DSC8014

choć jeszcze krótko z nami, już dała się poznać jako osoba, która pojawia się w odpowiednim miejscu, w odpowienim czasie, czyli zawsze wtedy kiedy jej potrzeba, gdzie się pojawi zostawia za sobą ład i porządek, oraz wykonane zadanie.

Paulina Ziaja

Oaza Spokoju
_DSC8010-5

planistka i logistka wszystkich działań, negocjatorka finansowa, zdobywczyni sponsorów, absolutna alfa raportów finansowych i omega łączności. Potrafi w tym samym czasie: karmić niemowlę, rozmawiać przez telefon, pisać email i mieszać herbatę!

Kamila Antkowicz

logistyk