Do 28. FINAŁU POZOSTAŁO

Sztab Rotterdam

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rotterdamie powstał w 2016 roku z inicjatywy Izabeli Popek, obecnej szefowej sztabu, oraz fundacji ANiKA Team. W niedługim czasie sztab skupił wokół siebie około sześćdziesięciu wolontariuszy, dzięki którym w styczniu 2017 roku odbył się nasz pierwszy finał w DOCK Rotterdam. Udało nam się wówczas zebrać ponad 8500 euro!

11 stycznia 2020 roku (sobota), Sztab w Rotterdamie zagra po raz czwarty! Zapraszamy wszystkich, małych i dużych na nasz final w DOCK Charlois przy ulicy Clemensstraat 111 w Rotterdamie! Przygotowujemy mnóstwo atrakcji!

W naszym sztabie zawsze znajdzie się miejsce dla chętnych do (ciężkiej) pracy wolontariuszy! Skontaktuj się z nami na wolont[email protected] i dowiedz się, jak możesz nam pomóc!

stichting inspire

Tak jak w ubiegłym roku, Stichting Inspire będzie patronował działaniom sztabu, zajmował się administracją oraz finansami finału. Aby skontaktować sę z fundacjacją Stichting Inspire, kliknij tutaj lub odwiedź naszą stronę www.stichtinginspire.nl. Obecnie staramy się o status ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling). Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli się pochwalić, że taki status otrzymaliśmy!

zostań wolontariuszem

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, skontaktuj się z Gabi! [email protected]

zostań sponsorem

Jeśli chcesz wesprzeć nasz sztab finansowo, skontaktuj się z Kamilą lub Pauliną! [email protected]

skontaktuj sie z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu działania sztabu, napisz do nas na adres info.[email protected], a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe!